KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 10616376
nr 1061 6376
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Tuschteckning, Josef Öberg (1890-1967), Lutspelande man, signerad, 29x40
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
måndag 10 oktober 2016
kl 20:39:32
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg